"30 päevaga energiliseks, püsivalt rõõmsaks, paremasse füüsilisse vormi (ka ilma trennita) - võimatu? Vastupidi! Olen viimase 5 aasta jooksul esitanud väljakutse sadadele eesti meestele ja naistele ning näinud protsessi käigus äärmiselt fantastilisi muutumisi - mitte üksnes füüsilisi, vaid ka elukvaliteedis ja -väljavaadetes ning oma elu ja tervise üle kontrolli tagasihaaramises." - Väljakutse läbiviija, Robert Nool

Võtad Väljakutse Vastu?

∗ Loe teksti lõpus varem osalenute kogemustest ∗

30 päevaga juhtub järgnev:

 • Suureneb energia, produktiivsus ja pealehakkamine igapäevaelus
 • Paraneb tuju, rõõmsameelsus ning füüsiline ja vaimne enesetunne
 • Saavutad enda kaalulangetamise eesmärgi või annad sellele väga tugeva esimese tõuke
 • Korrigeerid enda organismi hormonaalseisundit positiivses suunas
 • Saad selgeks põhimõtted, mille järgi vajaduse korral edasist progressi iseseisvalt kujundada
 • Hakkad mõistma tervisliku toitumise ja eluviisi põhimõtteid, mis jäävad sinuga kogu eluks
 • Saad uusi sõpru ja tuttavaid, kellega ühise eesmärgi nimel võidelda

always got time for some music.

“Robert, suured tänud sulle! Veebruari algus – 74,8 ja täna hommikuse seisuga 60,3. Olen nii õnnelik ja rahul, kuid sammun vapralt edasi, et saavutada oma unistus, 55kg. Veelkord suurimad tänud, et minu tervist ja väljanägemist 100% muutsid. PS! Kadunud on ka migreenivalud ja metsik energiapuudus.” – Annika

Millega on tegemist?

 • Mis – 30-päevane väljakutse rasvapõletuseks, tervise parandamiseks ja energia suurendamiseks
 • Kellele – meestele ja naistele igas vanuses, Eestis ja mujal resideeruvatele
 • Formaat – juhised, õpetused jm info saabuvad 30 päeva jooksul emailidega ning igapäevaselt uus info, küsimused ja vastused salajases foorumis
 • Suhtlus - osalejatele loodud salajases foorumis
 • Peale väljakutse lõppu – võimalik minu juhendamisel jätkata või asuda õpitu abil ise tegutsema

“Juhhuuu! 20 kg sai täis! Uskumatu! Ja mis pagana müstika nende rõivanumbritega seal poes toimub?! 7 kuud tagasi otsisin jopet 46-48 numbrite hulgast ja lõpuks, et taguots sisse mahuks, ostsin nr 50. Eile tõmbasin selga 38, ja panin nööbid kinna kah veel! Vot nii! Ulme ma ütlen!” – Kai

Väljakutse hinnas sisalduv

 • Kõik juhised ja soovitused 30 päevaks
 • Toitumisnõustamine
 • Treeningsoovitused
 • Kuulumine gruppi, milles kõigil üks eesmärk on
 • Motiveerimine ja toetus kogu väljakutse vältel
 • Kursuse lõpus soovitused ja juhised edasiseks
 • Soodustused tulevastelt toodetelt ja teenustelt

“Robert, mulle meeldis sinu programm. Toitusin selle järgi koos tütrega. Tütre kaalulangus oli -10 kg ja minul -6 kg. Enesetunne on hea, nägu on palju siledam. Keskkoht on täitsa olemas. Ise tunnen end küll palju õhemana. Sain ka seedimise korda. Ja kõik selle sain ma ilma treeninguta.” – Liina

im

Hind

 • 30 päeva juhiste, nõustamise, personaalsete soovituste ja garanteeritud tulemuste tasu on 99 eurot
 • Väljakutsel osaleja oled ametlikult kohe peale selle eest tasumist
 • Kõigil minu eelnevatel kursustel ja väljakutsel osalenutele kehtib soodustushind 79 eurot. Kirjuta registreerudes kommentaarilahtrisse, millisel osalesid.

Väljakutse algus, kestvus, lõpp

 • Nüüdsest saab väljakutsele registreeruda igapäevaselt ja aastaringselt
 • Väljakutse algab Sinu jaoks selle eest tasumisele järgneval päeval. Info tasumise kohta saad peale registreerumist emailiga.
 • Väljakutse lõppeb peale 30 päeva, misjärel osaleja saab pakkumise edasiseks nõustamiseks, mida võib, kuid ei pea kasutama

Registreeru 30-päevasele väljakutsele:

Väljad, mis on märgitud tärniga, on kohustuslikud.

always got time for some music.

Varem osalenute kogemused:

Merle: “Ei tahaks liiga vara veel hõisata, (kuigi nädalaga -1,3 kg) aga tõesti toimib. Pole kordagi näljatunnet tundnud, pigem on tunne et söön liiga palju liha ja rasva. Igal hommikul peekon munaga, keegi ei usu kui seda räägin Mõistus ei taha väga omaks võtta, et sellega võiks kaal langeda. Alati on arvamus olnud et peab ainult kapsast ja porgandit näksima nagu jänes. Super, Robert!”

Kristel: “Kuidas teil mõõtmised, kaalumised edenevad? Mul on kaal võrreldes eelmise laupäevaga – 1,4kg ja kõikide mõõtude võtmiseks kulus 6,5cm vähem mõõdulinti. Söönud olen selle eest naudinguga ja kordagi pole tekkinud tunnet, et pean millestki loobuma. Vägev! (Algkaal 75kg)”

Jane: “Tegelikult oli alustades mul lootus saada kevadeks kaalu esimeseks numbriks 7. Alustades oli 88kg. Kuna see 7 tuli ette juba jõuluks, siis arvasin, et see on küllalt suur põhjus tähistamiseks. ☺”

Merily: “Minul oli eelmisel aastal kursusega liitudes samasugune rivi. Lõppes sellega, et sain endaga sõbraks, andsin lahkumisavalduse ja hakkasin elama!!!”

Kaili: “Siin grupis käib aktiivne kaalumine just selles suunas, et mida ikka saaks oma vanast toitumisest üle tuua. Käiks nagu kauplemine ja kiikumine piiri peal. Minu kogemus on see, et aasta tagasi alustades tabas mind hull paranoia, et ei paneks mööda ja olin endaga ikka väga range (sest eesmärk saada kaalunumber kahekohaliseks oli ikka tugev!). Toitusin sellest, milles sada prossa kindel olin. Esimese 2 nädalaga kukkus 4 kilo ning vot alles siis tabas mind tõeline hasart! Ja samamoodi oli tegu, et kolm toidukorda päevas endale sisse pressida. Nii umbes 3- 4 kuu pärast hakkasin endale väikseid vanu patte lubama ja avastasin siis, et enamus neist mulle enam ei maitse. Tänaseks miinus 25 kg. Happy, happy, happy!!”

Liina: “Mul veidi naljakam lugu , alguses töökaaslased kah tegid maha mu uut toitumist , kuid kui kaal hakkas kaduma siis hakkasid rohkem uurima ja pöörama tähelepanu mu söögile , mida kaasas kannan. Kuid kui aasta oli täis saanud tuli ülemus mu juurde ja ütles , et ma pean välja tegema , kuna on pidu … Ma siis tundsin huvi , et mis pidu … Ta vastas et mul sai aasta täis uuest toitumisest ja uuest elust . Nii et me kunagi ei tea kus ja kes meid jälgib! Kunagi kuskile külvatud iva võib hakata vilja kandma!”

Andra: “Igatahes sain ma täna jälle komplimente, et ma olen ikka väiksemaks jäänud, ise aru ei saagi aga ju mu välimus on paremaks läinud ja see on ikka peamine. Ma olen kui kõrvust tõstetud. ☺”

Annely: “Minul hetkel kokku -5,6 kg ning kõige suurem kadu on olnud vööümbermõõdult (-6 cm). Aga neile, kellel kaal ei lange- ma tean, mida tunnete. Enne Roberti grupiga liitumist oli mul sama asi- terve suvi sai jalgrattaga sõidetud ja köögivilju söödud, aga kaal kasvas. Hetkel olen tõesti õnnelik, et lõpuks ometi hakkas kaal allapoole ka liikuma.”

Inge: “Kui ma eelmisel aastal hakkasin toituma Roberti näpunäidete järgi ja ka neid ajukemikaale tasakaalustama, vabanesin automaatselt vererõhu tablettidest, mida oleks pidanud võtma elu lõpuni arsti sõnade järgi, veel hakkas süda jälle korralikult tööle, loobusin arstide poolt väljakirjutatud tablettidest, muidu olin ühe jalaga juba teispoolsuses…… käisin vahepeal ringi, aparaadid olid küljes…et ikka süda töötaks ja ega ma ei julgenud algul seda kõvasti kellelegi öelda, et ühest päevast alates ma enam tablette ei söönud, oli ju haigekassa mu peale nii palju raha kulutanud….siiamaani hoian arstidest eemale….eks see jutt ikka vanematele inimestele rohkem… tahaks teada kuidas teistel meie grupis vanematel inimestel läheb…..”

Timo: “Mind kutsus endokrinoloog ise tagasi, et teha mõned uuringud kolme kuu möödudes. Pidin sellise toitumise koha pealt positiivne näide olema. Oli tütre sõbrannale ka näiteks toonud. Eks saan minna varsti müüte murdma.”

Kaili: “Haa, mina ei võta oma nn vererõhualandajat juba üle poole aasta, mida perearst vaevus mu vastuseisule vaatamata kirjutama. Ja olen rõõmsalt paar korda pragada saanud, et digiretseptid välja ostmata (pagan võtaks seda digi-ajastut). Aga kui mu enesetunne on priima, ei näe ma põhjust oma armastatud organismi mürgitada.”

Signe: “Kindlasti jagan ka edasist progressi, kuid esimene suur rõõm on see, et emal on selle toitumisega psoriaas kadunud! Ja maotablette pole enam ammu vaja läinud. Varem ta sõi nii suures koguses kangeid tablette, et siis olid veel eraldi tabletid mao kaitseks.”

Tiina: “Rõõmustaks ka numbrite üle. ☺ Mõõdulinditan iga kuu ja selle kuuga olen kokku 24cm pisemaks saanud. ☺ Liitsin kõik miinused kokku ja oh seda õnne – isegi sääremarjad vähenevad lõpuks!”

Merje: “Ma kohe pean seda Teiega jagama, tänase seisuga – 8 kg!!! Aitäh Robert, isegi pisikest lihast on näha… ic”

Ingrid: “Täna võtsin siis lõpuks lindi kätte ja mõõtsin ennast ära. Kui mujalt ei olnudki cm väga vähenenud, siis taljeõmbermõõt oli koguni 8 cm vähenenud – USKUMATU! Tundub siiski, et igalt poolt on osa pekki asendunud lihasega, sest keha on kuidagi voolujoonelisem. ☺”

Ivi: “Enesetunne järjest parem, energiat tuleb juurde, magusaisu olematu, see on uskumatu, varem tahtsin iga päev nn midagi head.”

Tarmo: “Mul sai täna kolm kuud täis ja kaalu kaotuseks sain 26 kg. Tänud Robertile meeldiva koostöö eest ja jõudu jaksu Teistelegi!”

Riina: “Robert, kiituseks sulle, et oled nagu pooleldi arstiharidusega. Mul on diagnoositud autoimmuuunne türeoidiit (alguse saanud kroonilisest alatalitusest). Samas sinu grupis olles ja tehes II grupi esimest tsüklit olin nädalakese haige ja käisin hiljem perearsti juures vereproove andmas ja mul pole kunagi näitajad nii head olnud, vähemalt mitte viimased kümme aastat. Lausa uskumatu, kui palju sa tead… ma loen siin ja aina imestan. Mul sõbrad on vaimustatud sellest, mida ma teen, et miks mu põsed õhetavad ja palgel sära. Kui veel selline kursus toimub, siis karta on, et saad uusi jüngreid juurde.”

Kelly: “Aga minule ütles täna küünetehnik, et mul on maailma kõige ilusamad ja tervemad küüned. ☺ Oli teine veel nii üllatunud, et miks ma tahan neid geeliga katta, kui endal nii ilusad olemas. Ja hakkasingi mõtlema, et tõesti, mu küüned ei murdu enam, ei pragune, küünenahad on ilusad jne… siia kirjutan seda ikka ainult seetõttu, et see ime ei saa olla millegi muu, kui Roberti toitumise tulemus. Vat nii!”

Maarja: “Kõik kirjutavad, et mantlinööbid lähevad paremini kinni. Palju õnne! Mida huvitavat te veel märkate? Mina märkasin täna oma 4 km ringi ajal, et reied käivad teineteise vastu minimaalselt. Majanduslikult ainult positiivne, uute pükste ostmine kogu aeg oli kulukas. Kintsud riivasid või aeg ajalt lausa jäid teineteise külge kinni, kui suvel kleidiga käisin ja püksid olid kulunud nagu oleks kuu aega järjest kiikhobusega kiikunud. Täna märkasin, et kintsud elavad jälle oma elu ja ei vaja teineteise hella paid.”

Ave: “Tere armsad kaasvõitlejad! Täna on selline tore päev, et minul täitus (esimene) eesmärk: -20 kg. ☺ Olen üliõnnelik, sest vahepeal oli tunne, et jäängi passima -18 peale, ligi 2 kuud kaal seisis, aga kannatlikkus tasus ära! Ja esimest korda üle 10 aasta näen oma kaalunumbrit algavat 8-ga! Enesetunne on endiselt super, tervis pole kunagi parem olnud, kõik seljavalud on minevik, jume on hea, silmis sära, liikuda on mõnus ja süüa on mõnus (õigeid asju).☺ Julge hundi rind on (endiselt) rasvane ja süües kasvab isu, nii et nüüd panin endale järgmise eesmärgi – aastaga veel 15 kilo kergemaks saada. Jõudu teile kõigile ka, ärge andke alla! Ja Robert – You are the Man. ☺ Tänud valgustuse eest ja tänud kogu meie grupile toetuse ja kogemuste jagamise eest.”

Sigrid: “Ma loodan väga, et ka peale kursuse ametlikku lõppu nn. tugigrupp jääb. See on minu jaoks küll väga tähtis olnud ja ilma teie kõigita ma kindlasti poleks praegusesse punkti jõudnud. Ja nagu ma olen juba varemgi maininud, siis kõige suurem rõõm on mul sellest, et ka ema tervis on hakanud tasapisi paranema. Ma ausalt ei oleks varem uskunud, et toidul on nii suur mõju.”

Registreeru 30-päevasele väljakutsele:

Väljad, mis on märgitud tärniga, on kohustuslikud.

Kommentaarid

kommentaari